Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Bóle głowy

Bóle głowy

Sok Noni piję od kwietnia 2003 roku. Już podczas drugiego tygodnia stosowania Soku zauważyłam poprawę mojego zdrowia. Miałam przypływ energii i polepszył mi się sen. Nareszcie zaczynałam się wysypiać. Ustąpiły również częste bóle głowy i co miesięczne bóle menstruacyjne. Już pierwszy cykl od picia Soku Noni przeszedł bezboleśnie.

Ciśnienie również mi się wyrównało, przeszły zawroty głowy. A co najważniejsze od 23 roku życia miałam alergię na słońce. Po zastosowaniu Soku Noni mogłam cieszyć się z promieni słońca bez żadnych kłopotów.

Sok Noni pomógł mi też rzucić palenie. Przedtem wielokrotnie próbowałam wyjść zwycięsko z walki z nałogiem, ale zawsze głód nikotynowy mnie pokonywał. Tym razem jest zupełnie inaczej. Nie palę już od 3 miesięcy.

Krystyna J, Polska, 12 grudnia 2004


Od kilku lat mam bardzo wysokie ciśnienie. Zazwyczaj wynosi ono 170/110 lub 180/120. Co kilka dni mam też bóle głowy, zawroty głowy i gwiazdy przed oczami. Jakby tego było mało pojawiają się też bóle w okolicy serca, niespokojny sen, chroniczny stan niewyspania. Zawsze brałem na te dolegliwości Enarenal. Przez pewien czas czułem ulgę, ale zawsze ukojenie trwało bardzo krótko. Od kwietnia poję Sok Noni. I mogę z czystym sumieniem polecić go każdemu. Jestem dowodem na to, że Sok Noni działa na prawdę.

Nadciśnienie stało się historią. Obecny stan to 135/80. Samopoczucie znakomite. Od kilku miesięcy żadnego bólu w okolicach serca. Bóle i zawroty głowy to także historia. Zasypiam łatwo i szybko, budzę się rano wypoczęty i od dwóch miesięcy zaczynam każdy dzień pięciokilometrowym biegiem. Sok Noni jest największym odkryciem ostatnich lat.
Waldemar U, Polska, 2 sierpnia 2003


Od kiedy piję Sok Noni zwiększył się poziom mojej energii. Moje bóle głowy znikły w przeciągu trzech tygodni. Wcześniej miałam je raz na tydzień od 20 lat. Sok Noni daję nie tylko mojej rodzinie, ale i koniom, które posiadam. Wszyscy są zdrowi i mają mnóstwo energii.

Janina C, Szwajcaria, 11 kwietnia 2001