Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Bomba proteinowa i enzymatyczna

Bomba proteinowa i enzymatyczna

Lecznicze wpływy roślin na człowieka opisywane są w najstarszych znanych ludziom księgach. Ich działanie potwierdzano wielokrotnie w praktyce. Podobnie było z Noni, która od wielu setek lat dawała ludziom pożywienie i zdrowie.

Sok z  owoców Noni jest polecany przez największych badaczy NONI:

  • dr Ralpha Heinicke,
  • dr Anne Hirazumi,
  • dr Solomona i wielu innych naukowców.

Chcesz wiedzieć dlaczego?

W organizmie zdrowego człowieka umiera w ciągu sekundy i zastępowane jest przez nowe około dziesięć milionów komórek. Wszystkie niezbędne substancje odżywcze płyną z najwyższą precyzją we właściwe miejsce. Cały czas tworzone są nowe proteiny, enzymy i inne składniki, oraz bez przerwy usuwane odpady procesu przemiany materii. Bardzo trudno jest to sobie wyobrazić i pojąć naszym rozumem.

W tym niezwykle skomplikowanym procesie, w każdej chwili może dojść do różnych przekłamań. Jeżeli braknie enzymów, które są konieczne do odczytania informacji zawartej w kodzie genetycznym, wtedy budowane są niewłaściwe proteiny i dochodzi do mutacji, raka, obumierania komórek nerwowych, oraz wielu innych problemów zdrowotnych.

Nie wszystkie potrzebne substancje są wytwarzane w Twoim organizmie, niektóre tylko w niewystarczających ilościach. Konieczne jest więc dostarczenie ich wraz z pożywieniem. Niestety, to co dzisiaj zjadamy bardzo często nie zawiera już niezbędnych minerałów, enzymów, witamin, błonnika oraz innych składników.

n-s-marchewCo to oznacza dla Ciebie?

Do świadomości niewielu ludzi dociera fakt, że marchewka (czy cokolwiek innego) zbierana jeszcze 30 lat temu, miała dużo więcej błonnika, witamin, minerałów i innych związków niż ta, która jest dzisiaj. Przez te 30 lat rosnące na tym kawałku ziemi rośliny zabierały z niej minerały i inne związki do tworzenia własnych komórek. Marchewka została zjedzona, a znajdujące się w niej witaminy, minerały nie trafiły z powrotem do tego samego skrawka ziemi. Tak dla przykładu, dzisiaj w tej marchewce jest mniej witaminy C aż o 80% (innych substancji również).

Skąd więc wziąć te substancje odżywcze, potrzebne naszym komórkom do prawidłowej pracy?

Jedyne rozwiązanie niesie nam jak zawsze „matka natura”. Owoc NONI -  zawiera składniki, jakich nie posiada żadna inna roślina na naszej planecie. Do dzisiaj znaleziono w Noni wiele cennych składników naturalnych, począwszy od magnezu, wapnia, fosforu, miedzi i żelaza, do olbrzymiej zawartości witaminy C, prowitaminy A, witamin z grupy B oraz szeregu wyjątkowych protein i enzymów.

Sok Polinesian Noni jest jedyną znaną obecnie „bombą proteinową i enzymatyczną”. Wszystkie znajdujące się w owocu Noni składniki są dokładnie wyważone – cały kompleks ma na celu wzajemne wspieranie swego działania. Doktor Anna Hirazumi nazwała tę idealną kombinację różnych składników Noni-PPT. To one ustawiają zwrotnicę na chorobę lub na zdrowie. Dzięki Noni-PPT wiele tysięcy ludzi odzyskało już zdrowie, a bardzo wielu nie dopuściło do choroby. Dostarczenie organizmowi liofilizowanego soku Polinesian Noni, a wraz z nim olbrzymiego bogactwa cennych składników odżywczych jest w dzisiejszym świecie najlepszą prewencją.

Sięgnij już dziś po Polinesian Noni, abyś mógł kiedyś radośnie powiedzieć:

„Mędrzec nie zwalcza choroby, lecz pracuje nad swoim zdrowiem”

Polinesian Noni, w którym znajduje się liofilizowany owoc noni został stworzony według najnowocześniejszej technologii naukowej przez najlepszych światowych  specjalistów biochemii klinicznej, medycyny nuklearnej i patofizjologii klinicznej pod kierunkiem prof. dr n. med. Valerii Szedlak-Vadocz. Zachowuje wszystkie biologicznie czynne składniki lecznicze. Jest całkowicie wolny od wszelkich zanieczyszczeń, toksyn, pestycydów, nawozów sztucznych i innych chemicznych dodatków.

Polinesian Noni dzięki liofilizacji owoców noni posiada najwyższą jakość – TO ŻYWY PRODUKT!

n-s-nonipolinesian

Polinesian NONI nie jest lekiem farmakologicznym lecz naturalnym produktem, tzw. suplementem diety. Ten płynny preparat wzmacnia organizm i układ obronny, oraz pomaga zachować optymalny stan zdrowia, wzbogacając nasze żywienie w cenne składniki odżywcze. Służy do profilaktyki i wspiera nasz organizm w powrocie do zdrowia. Zdaniem amerykańskich lekarzy, NONI może być antidotum na ponad 100 różnych dolegliwości zdrowotnych. Wyniki badań ostatnich dziesięcioleci potwierdziły te doświadczenia, a współczesna medycyna wykazuje coraz większe zainteresowanie wspaniałymi właściwościami NONI.

Podstawą działania w produktach pochodzenia naturalnego jest SYNERGIZM.

Coraz więcej ludzi, naukowców i lekarzy rozumie i ma tego świadomość, iż współczesna medycyna przez jednostronne akceptowanie techniki i nauki oraz przez stosowanie chemicznych lekarstw, znalazła się w zaułku bez wyjścia zwanym „błędnym kołem”. Badania naukowe mające na celu wyszukanie jednego składnika odpowiedzialnego za skuteczność leczenia danej choroby czy jednego narządu w organizmie, z punktu widzenia biochemików oraz prastarej medycyny wschodniej i chińskiej, uważane są za absurd.

Dlaczego?

W medycynie naturalnej środki lecznicze nie opierają się na jakimś jednym składniku. Pojedyncza substancja posiada co prawda pewne właściwości, jednak pełne działanie uzyskuje się wyłącznie w połączeniu z pozostałymi składnikami całego kompleksu.

Idealny kompleks składników można spotkać w wielu roślinach na świecie. Często wtedy działa kilka razy mocniej niż wyizolowana z rośliny substancja. Skuteczniejsze działanie substancji biologicznie czynnych w zespole, to nie żaden cud lecz tzw. synergizm. Tak właśnie jest w przypadku działania składników owocu NONI.