Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Cukrzyca – śmiertelny wróg

Cukrzyca – choroby metaboliczne. Diabetyka

Sok Noni aż w 84% skutecznie poprawia stan chorych na cukrzycę – badania dr Solomona

CUKRZYCA

n-s-iglaaCukrzyca, po łacinie diabetes mellitus  (dosłownie: “słodkie przeciekanie”) jest przewlekłą chorobą, należącą do tzw. chorób metabolicznych. Przyczyną wystąpienia cukrzycy jest postępujące obniżenie ilości insuliny lub jej całkowity brak. Cukrzyca często objawia się: silnym pragnieniem, oddawaniem zwiększonych ilości moczu, gwałtowną utratą masy ciała, skłonnością do szybkiego męczenia się. Obniża się również odporność organizmu na choroby zakaźne. Potwierdzeniem rozpoznania jest pomiar glukozy we krwi – gdy wynosi on na czczo powyżej 125 mg%, możemy przypuszczać, że mamy do czynienia z cukrzycą.

W chorobach cukrzycy nieodpowiednie leczenie lub zaniedbania dietetyczne mogą doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji zapadnięcia chorego w śpiączkę lub innych groźnych powikłań: retinopatii (zmiany zwyrodnieniowe siatkówki oka), nefropatii (zmiany w kłębuszkach nerkowych, powodujące zaburzenia pracy nerek), powikłań dermatologicznych (grzybice, czyraki, owrzodzenia), miażdżycy tętnic, zaburzeń naczyniowych kończyn dolnych lub czynności układu nerwowego.

Dr Ralph Heineke, biochemik – odkrywca głównych alkaloidów w soku z Noni opowiada jedno ze swoich doświadczeń związanych ze śpiączką:
„Zauważyłem, że połączenie różnych substancji w Noni może sprawić cuda. Podczas gdy badałem jeszcze możliwości, jakie daje nam Noni, zaaplikowałem z moim przyjacielem naukowcem pewnej pacjentce, która leżała od trzech miesięcy w śpiączce prokseroninę (jeden z aktywnych alkaloidów wchodzących w skład Noni). Po dwóch godzinach kobieta obudziła się, usiadła na łóżku i zapytała gdzie się znajduje?”

Sok z Polinesian Noni doskonale sprawdza się przy wspomaganiu u chorych obydwu typów cukrzycy, a wyniki są wprost zaskakujące – 84% skuteczności!!! >>>

Najlepszy w Polsce liofilizowany sok z całego owocu noni znajduje się w Polinesian Noni >>>

CENNIK>>>     ZAMÓWIENIA>>>   KLUB>>>

Rozdziały:

Cukrzyca – epidemia nabiera tempa
Cukrzyca typ I  i  Cukrzyca typ II
“Klucz” wprowadzający glukozę do wnętrza komórki
Stopa cukrzycowa – ochronna profilaktyka
Przykłady pacjentów
Wpływ infekcji pasożytniczych na rozwój cukrzycy
Więcej na temat mechanizmów choroby cukrzycy tutaj
Pomoc w cukrzycy

Artykuły na temat wspomagania organizmu w przypadku cukrzycy:

NOPALIN KONTRA CUKRZYCA – >>>
PIKOLINIAN CHROMU KORZYSTNY DLA CUKRZYKÓW – >>>
MANGOSTAN OBNIŻA POZIOM CUKRU WE KRWI – >>>
TURBODOŁADOWANIE TLENOWE NIEZBĘDNE W CUKRZYCY OXYMAX – >>>
CUKRZYCA – CHOROBA ZBYT PÓŹNO ROZPOZNAWANA – >>>
DIETA I SUPLEMENTACJA W LECZENIU CUKRZYCY I JEJ PÓŹNYCH POWIKŁAŃ – >>>
WPŁYW CHEMICZNYCH TOKSYN, MIKOTOKSYN ORAZ PASOŻYTÓW  NA ROZWÓJ CHOROBY CUKRZYCY – >>>