Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Depresja

Depresja

Pan Jan lat 63 posiadający grupę krwi “A”, łatwo ulegał stresom i depresji na tle nerwowym. Dodatkowo miał kłopoty z pęcherzem i częstym oddawaniem moczu także w nocy. Do tych dolegliwości należy doliczyć również nadciśnienie.

Polinesian Noni stosuje od 5 miesięcy. Na dzień dzisiejszy ciśnienie ma w normie, zminimalizowały się kłopoty z częstym oddawaniem moczu, a kłopoty z pęcherzem praktycznie ustąpiły. Pan Jan wreszcie przesypia całą noc nie biegając do toalety. Dodatkowo samopoczucie psychiczne ma bardzo dobre i jak sam twierdzi: weselej patrzy na świat”.

(z osobistych doświadczeń Alicji Maksym – Menedżer CV/CF z Łodzi)


Korzystając z dobrodziejstw, jakie posiada w swoim asortymencie CaliVita, wiele zawdzięczam kilku suplementom, które umożliwiły mi powrót do lepszego zdrowia.

Mam 61 lat. Od wielu lat choruję na cukrzycę młodzieńczą  typu I. Jestem 5 razy na insulinie. Często zdarzały się wahania cukru,(od 50 do 320 mg/dL)  mimo tego, że stosowałam dietę cukrzycową. Oprócz tego na tarczycy z obu stron pojawiły się guzki. Lekarz zalecił operację we wrześniu 2006 r., której się nie podjęłam. W tym samym miesiącu zostałam zaproszona na spotkanie i tam poznałam suplementy CaliVita. Dowiedziałam się, że są bardzo skuteczne i pomogły wielu osobom, dlatego i ja postanowiłam spróbować. Zaraz byłam na wizycie u lekarza zajmującego sie produktami Calivita, zakupiłam kilka i zaczęłam stosować. Choroba spowodowała u mnie bardzo silne nerwy, a przy tym arytmię serca. Ale SUPER CO Q10 poradził sobie z tym znakomicie, natomiast RHODIOLIN uspokoił nerwy.

Zbawiennym środkiem na  chorą tarczycę  okazał się m.in. POLINESIAN NONI, ale również NOPALIN, SPIRULINA MAX, SUPER CO Q10. To one sprawiły, że w lutym 2007roku USG wykazało, że guzek po lewej stronie prawie znikł, a po prawej znacznie zmalał. Jakie  było zdziwienie lekarza i moja ogromna radość, że odkładamy operację, a wizytę kontrolną mam za półtora roku!

Poziomy cukru również unormowały się i utrzymują się na poziomie dolnej normy. Zmniejszyłam dawkę insuliny o połowę dziennego zapotrzebowania. Zażywane produkty nie tylko skutecznie wspierały mnie w moim postanowieniu uniknięcia operacji, ale  również sprawiły, że ogólnie poprawił się mój stan zdrowia i wygląd (według opinii znajomych, bardzo odmłodniałam).

Muszę dodać jeszcze, że ja i moja rodzina od jesieni ubiegłego roku zażywamy C-500 i GARLIK CAPS w dawkach 2X1 i nie chorowaliśmy na grypę sezonową ani przeziębienia. Wcześniej zdarzało się nam chorować często.

Krystyna z Krosna