Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Doktor Neil Solomon

Doktor Neil Solomon

Badania prowadzone przez doktora Neila Solomona

DrSolomonDoktor Neil Solomon  jest uznanym amerykańskim fachowcem w zakresie medycyny naturalnej. Posiada  dyplom Narodowego Zarządu Lekarzy, a także wysoko cenione odznaczenie Schwenktnera za osiągnięcia naukowe. Był profesorem w kilku prestiżowych amerykańskich uniwersytetach, włącznie z uniwersytetem Johna Hopkinsa oraz doradcą do spraw zdrowia gubernatorów i prezydentów USA. Dr Solomon występował również wielokrotnie w programach telewizyjnych i radiowych oraz udzielał codziennych porad medycznych w telewizji CNN-TV. Od 18 lat publikuje swoje porady dotyczące zdrowia   na łamach „Los Angeles Times Sindicat”.

W 1993 roku Dr Solomon dokonał zasadniczej zmiany w swoim życiu zawodowym. Zaprzestał pracy jako lekarz medycyny, a rozpoczął badania naukowe i studia poszukując pewnych składników pochodzących ze źródeł naturalnych, które zapobiegłyby chorobom i problemom ze zdrowiem. W tym celu wielokrotnie konsultował się on z przedstawicielami Światowej Organizacji Zdrowia, a także ze specjalistami międzynarodowych korporacji i instytucji pozarządowych.

Od 1997 roku dr Solomon prowadzi badania nad działaniem morinda citrifolia (noni). W przedstawionych raportach opiera się na swoich badaniach oraz na badaniach ponad 50 amerykańskich lekarzy, którzy przepisali go ponad 10 000 pacjentom. Wielu pacjentów spożywających noni cierpiało na więcej niż jedną dolegliwość.

Doktor Solomon donosi również o wynikach badań, które  przeprowadzono w amerykańskich klinikach. Wynika z nich, że guzy zostają dosłownie zagłodzone poprzez stosowanie noni, ponieważ blokowany jest dopływ krwi do komórek rakowych. Z tego  wypływa ciekawy wniosek dotyczący noni. Otóż można stwierdzić, że sok z noni jest bardzo inteligentny i działa wybiórczo. Komórkom rakowym nie dostarcza potrzebnych substancji odżywczych do dalszego rozwoju, natomiast pozostałe komórki odnoszą pozytywne korzyści z działania noni.

Wyniki badań doktora Neila Solomona pokazują % ludzi, którzy zauważyli poprawę swojego zdrowia po stosowaniu Soku Noni

Dolegliwości

Alergie

Oznaki starcze

Artretyzm

Drogi oddechowe

Nowotwory

Depresje

Cukrzyca typ 1 i 2

Trawienie

Niedobór energii

Rozkojarzone myślenie

Choroby serca

Nadciśnienie

Choroby nerek

Jasność myślenia

Niedorozwój mięśni

Otyłość

Bóle, również głowy

Życie seksualne

Bezsenność

Nałóg nikotynowy

Stres

Wylew krwi do mózgu

Samopoczucie

Ogólna sprawność

Ilość badanych osób

948

148

719

2 854

889

807

2 773

1 593

8 327

373

1 123

938

2 372

2 983

816

2 841

4 231

1 608

1 231

452

4 113

1 019

4 561

7 931

Poprawa zdrowia w %

84 %

78 %

81 %

77 %

65 %

77 %

84 %

89 %

92 %

88 %

80 %

85 %

67 %

72 %

71 %

75 %

88 %

87 %

73 %

58 %

72 %

57 %

80 %

91 %

We wszystkich powyższych przypadkach noni poprawiła stan zdrowia zdecydowanej większości pacjentów. Pomogła ponad 78% badanym pacjentom z grupy liczącej ponad 10 tysięcy osób.  Doktor Solomon uważa, iż ci z chorych, u których nie zanotowano poprawy lub zbyt małą poprawę, pili sok noni krócej, niż zalecili im lekarze lub też w mniejszych ilościach. (Źródło: J. Skarbek – Noni owoc zdrowia.)

Skuteczność soku z noni nie można przypisać jednemu, wyizolowanemu składnikowi znajdującemu się w owocu noni. Pojedyncza substancja posiada co prawda pewne właściwości, lecz swe pełne działanie rozwija dopiero w połączeniu z pozostałymi składnikami, a więc wtedy , gdy zastosujemy ekstrakt z całej rośliny.

Tak jak jedna  witamina nie może rozwinąć swych właściwości jeżeli zabraknie jej odpowiedniego środowiska, tak samo i w przypadku np. prokseroniny znajdującej się w noni, potrzebne są jeszcze inne kofaktory, aby została ona przetworzona w komórkach na kseroninę. Zaś kseronina to bardzo ważny związek biochemiczny, odgrywający istotną rolę w olbrzymiej ilości zachodzących w organizmie procesów.

Na przykład przy stanach zapalnych do chorych miejsc w organizmie cieknie z naczyń krwionośnych prokseronina, która w połączeniu z innymi substancjami w obecności enzymu prokseroninazy i serotoniny zostaje przetworzona w komórkach na kseroninę. Peptydy, które wywołują stan zapalny, nie mogą już absorbować pewnych protein, co w efekcie prowadzi do ustąpienia zapalenia, obrzęku i bólu.

Od pewnego czasu daje się zauważyć coraz większe zainteresowanie ludzi własnym zdrowiem. Poprzez rozsądne stosowanie łatwo przyswajalnych, naturalnych środków leczniczych, pragną wywrzeć pozytywny wpływ na swój organizm.

Procesy uzdrawiające organizmu zaczynają się od odśmiecenia naszego ciała. Zostają wydalone trucizny, wymiecione śmieci, niszczone są wrogie organizmy i jest tworzone miejsce dla nowego – zdrowego ciała.

Stan bycia zdrowym jest osiągnięty, gdy w oczyszczonym organizmie bez żadnych już przeszkód spełniają swoje funkcje wszystkie aktywne substancje, a wewnątrzkomórkowe procesy są odpowiednio wyregulowane. Jest to możliwe wtedy, gdy dostarczymy naszemu organizmowi liofilizowany koncentrat soku z noni w postaci Polinesian Noni, w którym wszystkie czynne składniki znajdują się w idealnie wyważonych proporcjach.  Polinesian Noni to wspaniały podarunek wielkiego aptekarza zwanego Naturą, który pomaga zwiększyć wydajność fizyczną i psychiczną oraz poprawić stan zdrowia.