Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Dr Steven Hall i inni

Dr Steven Hall i inni

dr_DavidShechterDoktor Schechter, dyrektor Instytutu Medycyny Naturalnej w Kalifornii, informuje o zdrowotnych korzyściach  noni. W swoich raportach przedstawił informacje zebrane na Hawajach, zgodnie z którymi mieszkańcy tego regionu stosują noni i znają jego korzyści już od tysięcy lat. Bardzo duże wrażenie wywarł na nim fakt, że noni reaguje na wiele różnych chorób oraz pomaga w ich zwalczaniu.

Dr Schechter tysiącom swoich pacjentów zalecił stosowanie noni i potwierdził pozytywne rezultaty osiągane we wszystkich kuracjach zawierających noni. Jako znany lekarz i terapeuta stwierdził, że noni przynosi wspaniałe korzyści w walce z chorobą, a także w zapobieganiu jej powstawania.

Natomiast doktor Steven Hall z Waszyngtonu stwierdził, że sok noni dostarcza korzystnych efektów podczas stosowania, a także wzmacnia skuteczność innych terapii. Zgodnie z jego opinią, noni jest niezwykłym środkiem, ponieważ pomaga osobom, którym współczesna medycyna i inne medykamenty nie pomogły.

Według dr Schechtera  i dr Stevena Halla, noni zwalcza wiele typów bakterii, oraz stymuluje produkcję komórek systemu immunologicznego, który pełni ważną rolę podczas zwalczania poszczególnych chorób. Wspiera leczenie chorób nowotworowych, skóry, budowy kości, infekcji, alergii, chorób serca, układu krążenia, trawiennego i oddechowego , a także narkomanii. Obaj naukowcy wykazali, że noni oczyszcza krew i pomaga organizmowi dopasować się do zmieniających się warunków naturalnych.

Wypowiedź dr Stevena M. Halla, lekarza rodzinnego ze stanu Michigan:

“Przez okres blisko dziesięciu lat cierpiałem na nieustające bóle pleców, wynikające ze zmian zwyrodnieniowych dwóch kręgów szyjnych. Wypróbowałem już wszystkiego, aby złagodzić nieprzyjemne dolegliwości: jogę, akupunkturę, krioterapię, aerobik, masaże…, ale bóle nie ustępowały. Po trzech tygodniach zażywania soku z noni ból i skurcze ustąpiły. Dzisiaj już potrafię wstać z łóżka bez wcześniejszej, dwudziestominutowej rozgrzewającej gimnastyki. Rąbię i noszę drewno na opał. Podobne spektakularne zmiany obserwuję również u moich pacjentów. Na przykład mój 35-letni pacjent, posiadający dość burzliwą naturę, skarżył się na ciągłe zmęczenie i walczył z problemami psychicznymi. Kiedy już wypróbowaliśmy wszelkie konwencjonalne terapie, niestety z marnym rezultatem, włączyliśmy do jego diety sok z noni. Już po tygodniu zmęczenie ustąpiło, a sam pacjent wyciszył się i stał się dużo spokojniejszy. Kolejny pacjent – 75-letni mężczyzna, cierpiał na raka prostaty. Jego wartość PSA wynosiła 56. Ale odkąd jego dietę uzupełniliśmy o sok z noni, wartość PSA w ciągu tygodnia zmniejszyła się do 11. Z kolei 65-letnia pacjentka – po 15 latach walki – zaledwie wyleczyła się z zespołu przewlekłego zmęczenia, kiedy po grypie powróciła do stanu początkowego. Jednak już po pięciu dniach zażywania soku z noni jej stan znacznie się polepszył.”

Dr Mitchell Tate – to kolejny prominentny badacz soku z owocu Noni. Podczas swojej podróży na Thaiti, dr Mitchell Tate spotkał pewną kobietę, która była w końcowej fazie choroby nowotworowej – to był rak. Lekarze dawali jej zaledwie dwa tygodnie życia. Na usilne prośby swojego przyjaciela zaczęła spożywać owoce Noni. Została całkowicie wyleczona.n-s-bilard

Nieco zdziwieni lekarze potwierdzili tylko, że owa kobieta nie ma już jakichkolwiek znamion śmiertelnej choroby, którą miała przecież już w bardzo zaawansowanym stanie.

Po tym jak doktor Michaell Tate spotkał ową wspomnianą kobietę, zainteresował się jej przypadkiem i zaczął kontynuować badania nad owocami Noni. Zauważył również, że tamtejsi mieszkańcy stosują te owoce do wszelkiego rodzaju schorzeń, między innymi w celu zwalczania nadciśnienia, przy zapaleniach jelita grubego, przy zatruciach pokarmowych, ranach, infekcjach, wrzodach żołądka. owoce Noni znalazły także swoje zastosowanie przy złamaniach kości.

Najważniejsze dane dotyczące leczniczego działania Noni, dr M. Tate znalazł w bibliotece należącej do Uniwersytetu Hawajskiego. Znajdowały się tam materiały na temat działalności tubylczych uzdrowicieli od ponad 2000 lat i opisujące skuteczność działania Noni. Po ich dokładnej analizie rozpoczął badania, rozpowszechniając owoc Noni w USA.

Doktor Mitchell Tate – dyrektor Centrum Badań nad Chorobami Cywilizacyjnymi w St. George, Utah – przywiózł ze sobą do Stanów Zjednoczonych kilka owoców Noni. Prowadząc badania między innymi, że u wielu diabetyków po zażyciu Noni w istotny sposób zredukowała się zawartość cukru we krwi.

Mitchell Tate relacjonuje:

„Ostatnio dokonano badań Noni na szczurach, którym wszczepiono komórki zainfekowane rakiem. Sześć z dwunastu szczurów było oprócz normalnej karmy karmione Noni. Sześć szczurów, którym nie podano Noni padło wskutek postępującego raka. Jednakże szczury, którym zaaplikowano Noni zostały wyleczone zupełnie”.

M. Tate mówi dalej: “Moje osobiste doświadczenia z NONI są tak samo przekonywujące. Moja rodzina stosuje ten środek z powodzeniem w przypadku symptomów przeziębienia, przy grypie i innych infekcjach. Odkryliśmy, że Noni jest bardzo skutecznym środkiem w walce z wszelkimi wirusami.”

n-s-badanianoniBadania laboratoryjne wykazały, jak efektywnie Noni może posłużyć w procesie zwalczania różnych typów bakterii, przez co zyskała sobie miano “polinezyjskiej penicyliny”. Dlatego niektórzy naukowcy zaczynają uważać Noni nie tylko za lekarstwo, lecz również w dużej mierze za antybiotyk (w naturze zwany probiotykiem). Inne niezależne od siebie badania demonstrują absolutną efektywność tego wspaniałego owocu w walce z infekcjami grzybiczymi, bakteriami i pasożytniczymi.

Mitchell Tate podsumowując swoje badania:
“Jestem pewny, że aktywne składniki w Noni przez stymulację komórek w szpiku kostnym wzmacniają ludzki układ immunologiczny. Jest to bardzo efektywna broń przeciwko wszelakim wirusom. Zostało to też udokumentowane przez zupełnie od siebie niezależne badania.”

NONI zawiera składniki, jakich nie posiada żadna inna roślina. Nawet po czterdziestu latach badań nad tą rośliną leczniczą nie udało się odkryć wszystkich tajemnic jej owocu i prawdopodobnie, posiada ona jeszcze wiele pozytywnych właściwości. Służy do profilaktyki i wspomaga leczenie większości chorób łącznie z nowotworami.

Zdaniem amerykańskich lekarzy, NONI może być antidotum na ponad 100 różnych dolegliwości zdrowotnych.     Wyniki badań ostatnich dziesięcioleci potwierdziły te doświadczenia, a współczesna medycyna wykazuje coraz większe zainteresowanie wspaniałymi właściwościami NONI.