Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Droga do zdrowia

Droga do zdrowia

Pewien mędrzec napisał kiedyś, że „człowiek nie jest skłonny dać nawet złotówki za utrzymanie zdrowia, ale odda całe złoto tego świata, by go odzyskać”.

Niestety, to stare powiedzenie jest aktualne również dzisiaj. Kiedy czujemy się dobrze, jesteśmy zdrowi, odrzucamy nawet myśl o tym, by zażywać witaminy czy suplementy, sądząc, że wystarczy zjeść kilka owoców (np. jabłek) czy warzyw dziennie.

Muszę jednak Państwa zmartwić, gdyż to o wiele za mało, by zachować swoje bardzo cenne zdrowie.

n-s-hamburgerNasz niezdrowy sposób odżywiania, pożywienie ubogie w składniki odżywcze, chemiczne konserwanty żywności i wody pitnej, stres, szybkie tempo życia oraz inne negatywne czynniki stylu życia  – powodują olbrzymie szkody w naszym organizmie.

Badania statystyczne mówią same za siebie: w naszym kraju przeciętna długość życia jest u mężczyzn o 6-8 lat, a u kobiet o 4-6 lat krótsza, niż w Austrii.

Co w takiej sytuacji możemy zrobić?

Z pewnością nie należy czekać, aż wymienione wyżej czynniki ryzyka zupełnie osłabią nasz organizm.

Jeśli wiemy, że nasze zdrowie to wartość, którą można i należy chronić, to zapewne ta “złamana złotówka” wcale nie jest zbyt dużą sumą, którą powinniśmy wydać na odpowiednie witaminy, składniki mineralne czy suplementy by pozostać zdrowym.

Każdego dnia nasz organizm potrzebuje 90 składników odżywczych, które powinniśmy dostarczać z pożywieniem.  Jest to 16 witamin, 60 minerałów, 12 podstawowych aminokwasów oraz 3 podstawowe tłuszcze.

Niedobór któregoś z tych składników przez dłuższy okres może prowadzić do różnego typu chorób. Jednak nie wszystkie z nich żywność dostarcza organizmowi w optymalnych ilościach.

Niezbędne do życia witaminy, minerały, błonnik, aminokwasy, enzymy, a także wiele innych składników odżywczych możemy znaleźć w NONI – najbardziej popularnym suplemencie diety na świecie. Odpowiedni skład i ilość aktywnych biologicznie substancji jest odpowiedzialna za wszechstronne korzyści zdrowotne soku Noni.

Do tej pory zidentyfikowano większość aktywnych składników znajdujących się w Noni:

 • n-s-zoltynoniprokseroninę,
 • kseroninę oraz wiele innych alkaloidów,
 • 18 różnych aminokwasów,
 • ponad 150 substancji witalnych i odżywczych,
 • substancje wzmacniające,
 • witaminy,
 • minerały,
 • mikropierwiastki,
 • kwasy organiczne,
 • odczynniki białkowe,
 • enzymy i wiele innych.

Dzięki temu, że Noni wpływa na nasze zdrowie już na poziomie komórkowym, jej korzyści są widoczne w całym organizmie.

Kseronina znajdująca się w NONI pomaga naprawiać się uszkodzonym komórkom.

To jest właśnie droga do zdrowia i fenomen tej niezwykłej rośliny NONI!!!

Potwierdzają to naukowcy oraz zadowoleni konsumenci z całego świata.

Tradycyjna medycyna naturalna zna NONI od wieków.  Od setek lat  NONI uwalniała ludzi od różnych chorób i dolegliwości. Współczesna medycyna naturalna uważa NONI za swoje największe i najważniejsze odkrycie w dziedzinie zdrowia ostatnich kilkunastu lat.

NONI – pełna cennych substancji odżywczych o wszechstronnym działaniu, przewyższa wszelkie oczekiwania i dzisiaj zaskakuje naukowców, lekarzy oraz terapeutów swymi różnorodnymi możliwościami zdrowotnych zastosowań.

W książce pt. „NONI OWOC ZDROWIA”, autor pan Jacek Skarbek opisuje tę wspaniałą roślinę i jej 101 medycznych zastosowań.

Nikt kto jest chory i pragnie powrócić do zdrowia nie powinien tego wspaniałego owocu, a przede wszystkim jego leczniczego soku przeoczyć. NONI pomógł już tysiącom ludzi na całym świecie odzyskać zdrowie i związaną z nim radość życia.

Sok NONI otrzymany w trakcie liofilizacji (nie pasteryzacji) posiada właściwości korzystne dla organizmu. Zabezpiecza i zaspokaja potrzeby zdrowotne każdego organizmu. Działa profilaktycznie oraz wspomaga walkę z różnymi chorobami, nawet przewlekłymi i nieuleczalnymi.

Jego spożycie jest korzystne dla każdego, ponieważ odpowiedni skład i ilość aktywnych biologicznie substancji zawartych w NONI sprawia, że docierają one do chorego miejsca w organizmie i sięgają do przyczyny choroby, a nie tylko jej objawów poprzez uruchamianie naturalnych mechanizmów samouzdrawiających organizmu.

Jest to szczególnie ważne w obliczu zwiększającej się ciągle liczby zachorowań na choroby sercowo-naczyniowe, cukrzycę, itd., rozwoju nowych wirusów i bakterii, które poprzez nierozsądne stosowanie antybiotyków stały się odporne na dostępne chemiczne lekarstwa.

NONI działa kompleksowo na wszystkie organy i narządy  naszego organizmu.

Jest silnym antyoksydantem i adaptogenem, przywraca właściwą homeostazę czyli równowagę biochemiczną naszego organizmu.

Uzupełnia niedobory składników odżywczych w organizmie oraz poprawia ich przyswajanie z pożywienia.

NONI liofilizowane działa na poziomie komórkowym – jest w stanie przywrócić do normy zaburzone funkcje komórek, tzn. pomaga „chorym” komórkom powrócić do stanu homeostazy.

Ponadto, poza przywracaniem „chorych” komórek do stanu homeostazy,  pomaga także poprawić funkcje zdrowych komórek.

Pomimo ostatnich postępów  medycyny w leczeniu nowotworów, to właśnie NONI oferuje realną i uzupełniającą terapię, która może pomóc w walce z rakiem, a także zmniejszyć działania niepożądane klasycznego leczenia, takiego jak np. chemioterapia.

Jest to szczególnie ważne dla osób z tą chorobą, ponieważ olbrzymia ilość danych wskazuje na to, że łącząc NONI ze zdrowym stylem życia, dają sobie szansę na powrót do zdrowia.

Składniki NONI:

 • wzmacniają organizm,
 • wspomagają pracę systemu immunologicznego
 • podnoszą odporność przeciw bakteriom i wirusom,
 • ze względu na zawarte składniki ma świetne działanie profilaktyczne,
 • oczyszcza organizm z toksyn (odtruwa),
 • eliminuje wiele dolegliwości związanych z trawieniem, ponieważ wzmaga produkcję soków trawiennych,
 • polepsza sprawność umysłu, pamięci i koncentracji,
 • spowalnia  procesy starzenia się organizmu – odmładza,
 • dzięki naturalnym składnikom poprawia sen,
 • podnosi sprawność seksualną,
 • jest jedną z najbardziej popularnych roślin wykorzystywanych w profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych,  poprzez poprawianie zaopatrzenie tkanek w tlen i substancje odżywcze, a tym samym zmniejszając ryzyko zawału serca i udaru,
 • znacząco poprawia kondycję naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.

paninoni-suplementy

Należy jednak pamiętać, że NONI jest suplementem diety, a nie lekiem.

Ile Państwo wydajecie lub jesteście skłonni wydać dla swojego zdrowia? Prawda, że “złamana złotówka” brzmi teraz lepiej?