Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Generalne porządki

Generalne porządki

Każdego dnia Twój organizm potrzebuje niezbędnych do życia:

  • witamin,
  • minerałów,
  • błonnika,
  • aminokwasów,
  • enzymów,
  • i wielu innych składników odżywczych,
  • gdy jest za mało choćby jednego pierwiastka śladowego, to nieuchronnie  prowadzi  do niedoboru w organizmie i zaburzeń stanu zdrowia, a nawet  chorób.

n-s-badanianoniDzięki współczesnym mikroskopom biochemicy mogą obserwować życie komórek w organizmie, z których każda posiada miliony elementów. Witaminy, minerały oraz inne potrzebne składniki ożywiają się, kiedy wchodzą w reakcje przemiany materii i czynnie biorą udział w milionach reakcji biochemicznych w Twoim organizmie. Przy użyciu nowoczesnych mikroskopów odkryto, w jaki sposób w jednej komórce organizmu rodzi się choroba, tylko dlatego, że zabrakło kilku mikroskopijnych atomów cynku, jodu, chromu lub innego składnika.

Jeżeli zamiast jakiegoś dobrego minerału bądź innego niezbędnego budulca, Twoje  komórki dostają każdego dnia  jakąś toksynę, np. z pożywienia, które zawiera olbrzymią ilość toksycznych chemikaliów, to nie mają już możliwości stania się zdrowymi, pięknymi komórkami. Wtedy wynaturzają się (degenerują), tworząc polipy, mięśniaki, tłuszczaki, oraz całą gamę komórek przedrakowych, ponieważ toksyny są poważnym obciążeniem dla każdej komórki i systemu immunologicznego.

Chcesz wiedzieć w jaki sposób substancje w owocu Noni potrafią dokonać „napraw” w uszkodzonych komórkach i  korzystnie oddziaływać na tak wiele dolegliwości?

Wyjaśnienie jest następujące:

Mniej więcej co dwie godziny Twoja wątroba (która magazynuje prokseroninę) otrzymuje z mózgu sygnał do uwalniania „zastrzyku” prokseroniny do strumienia krwi. Wtedy poszczególne komórki, tkanki i narządy organizmu mogą pobierać z krwi tyle prokseroniny, ile jest im potrzebne do produkcji kseroniny w celach naprawczych. Kiedy jesteśmy w dobrej kondycji fizyczno – psychicznej, nasz organizm produkuje odpowiednią ilość kseroniny, która wspaniale wzmacnia system immunologiczny oraz jest wystarczająca do prowadzenia „napraw”, niezbędnych przeciętnemu człowiekowi.  W efekcie organizm otrzymuje odpowiednią ilość energii i jest w stanie przeciwstawić się niebezpieczeństwom.

Jeśli, jednak w określonym narządzie organizm będzie potrzebował większych ilości kseroniny, np. podczas infekcji wirusowej, bakteryjnej, w sytuacji zwiększonego stresu, gdy są obecne komórki przedrakowe lub przy innych problemach chorobowych – wtedy zwykle ilość prokseroniny jest niewystarczająca. Produkcję kseroniny zmniejszają również takie czynniki jak: proces starzenia się, stres, zanieczyszczone środowisko i wiele innych. To czego brakuje organizmowi, to odpowiedniej ilości prokseroniny, z której będzie mógł wyprodukować kseroninę potrzebną do „prowadzenia wszelkich napraw w organizmie”.

Gdzie możemy znaleźć tyle prokseroniny, ile potrzebuje organizm?

Wieloletnie badania prowadzone przez doktora Heinicke udowodniły, iż głównym aktywnym składnikiem owocu Noni jest właśnie prokseronina. Kto pije sok Noni, przyjmuje 800 razy więcej prokseroniny, niż znajduje się jej w ananasie. W rezultacie owoc Noni zawiera tyle prokseroniny, ile potrzebuje organizm, by powstała wystarczająca ilość kseroniny, potrzebna do dokonania „napraw” chorych lub uszkodzonych komórek i zachowania homeostazy.

n-s-noniTylko Polinesian Noni dzięki liofilizacji owoców noni  posiada duże zasoby prokseroniny!!!

Polinesian NONI służy do profilaktyki i skutecznie wspiera organizm w powrocie do zdrowia. Składniki w owocu Noni sięgają głęboko do przyczyny choroby, oczyszczają organizm, odtruwają, a stosowane dalej pobudzają komórki do regeneracji i wzmacniają naszą odporność. Jest to niezbędne działanie jeśli chcemy powrócić do zdrowia.

Ponadto substancje zawarte w owocu Noni są bogate w inne substancje czynne, które przyspieszają zarówno regenerację chorych komórek, jak i usuwanie obumarłych komórek, zapobiegając w ten sposób powstawaniu i rozwojowi procesów nowotworowych. Działanie składników Noni nie jest jednak spowodowane jednym lub też kilkoma odrębnymi jej składnikami, lecz odpowiednio wyważonym działaniem wszystkich substancji, które nazywamy „synergizmem”.

Prześledźmy teraz mechanizm działania składników w owocu Noni:

Po spożyciu soku soku Noni, jej poszczególne składniki są przyswajane przez organizm. Prokseronina wędruje do cytoplazmy określonej komórki, by tam zgromadzić się w aparacie Goldiego. Wewnątrz niego, prokseronina łączy się z białkami, enzymami, hormonami, witaminami, minerałami, antyoksydantami, serotoniną i innymi składnikami. Tworzy z nimi odpowiednie zestawy – kombinacje, w zależności od potrzeb komórki do której mają być wysłane. Następnie, aparat Goldiego gromadzi niezbędne składniki w „specjalnej paczce”, umieszcza na niej „adres” swojej własnej lub innej komórki i drogą krwi dostarcza ją do „chorej” komórki. Gdy „paczka” zostanie otworzona, prokseronina, łącząc się ze specjalnym enzymem – prokseroninazą, jest przekształcana do kseroniny. Wtedy kseronina wraz z innymi substancjami pracuje nad stworzeniem takiego składnika, który jest potrzebny tej szczególnej komórce do „naprawy i regeneracji”. Podczas tego procesu, komórki odzyskują stan homeostazy, który ostatecznie doprowadza organizm do stanu równowagi i zdrowia.

Czynnikiem ograniczającym w tym procesie jest prokseronina, która na szczęście może być uzupełniana poprzez spożycie odpowiednich ilości Polinesian Noni. Im bardziej „chora” czy „uszkodzona” komórka, tym większe ilości soku Noni będą potrzebne do jej naprawy. W rezultacie można zobaczyć, jak składniki Noni potrafią zrobić „generalne porządki” w komórce, a tym samym korzystnie oddziaływać na wiele różnych dolegliwości. Przecież Twoje zdrowie zależy od prawidłowego funkcjonowania poszczególnych komórek organizmu.

Składniki aktywne w soku Polinesian Noni, a w szczególności kseronina, z jednej strony wspomagają pracę zdrowych komórek,  z drugiej zaś regenerują chore i uszkodzone. Kseronina to „najlepszy przyjaciel” każdej komórki, a ponadto czynnik niezbędny do życia!

Tylko pomyśl jak wiele zyskasz na zdrowiu, gdy dołączysz do grona milionów ludzi, którzy codziennie piją sok – liofilizowane POLINESIAN NONI i polecają go znajomym!