Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Jak długo stosować

Jak długo stosować

Jak długo stosować Noni?

noni-sokNiektóre osoby stosujące Noni zauważają poprawę zdrowia  bardzo szybko, jednak są i tacy, którzy zadowalające rezultaty osiągają dopiero po wielu dniach, a nawet tygodniach. Często poprawa następuje powoli i stopniowo w sposób naturalny. Uzależnione jest to od czasu procesu  regeneracji komórek, który następuje co 100-200 dni.

Jednak prawie 90% ludzi stosujących Noni sygnalizuje lepsze samopoczucie i poprawę zdrowia już w ciągu pierwszych tygodni. U zdecydowanej większości już po trzech-czterech tygodniach nastąpiła wyraźna reakcja organizmu. Aby jednak zadecydować o tym w jaki sposób Noni pomaga, należy pić sok Noni minimum 6 miesięcy. Literatura donosi o tym, iż w niektórych przypadkach kuracja trwa jeszcze dłużej.

Jeżeli uważacie, że między 2 – 3  miesiącem stosowania Noni nie odczuliście zdecydowanej poprawy, wtedy zwiększcie dawkę o 1 łyżkę stołową. Następnie zwiększajcie dawkę Noni co tydzień o kolejną łyżkę stołową, aż do uzyskania właściwej dawki dla swojego organizmu – pozwoli to na osiągnięcie celu.

Większość ludzi u których nie nastąpiła poprawa, prawdopodobnie brała zbyt małe dawki soku Noni, nie dostosowane do potrzeb organizmu lub robiła to zbyt krótko.

Pijąc sok Noni jesteśmy już w pewien sposób skazani na to, że wcześniej czy później nastąpi poprawa naszego zdrowia, a także samopoczucia. Praktycznie nie mamy żadnych szans, aby temu zapobiec.
Najlepsze rezultaty są otrzymywane wtedy, gdy spożywamy sok Noni na pusty żołądek!