Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Korzonki

Korzonki

Już od kilku lat, 3 razy w roku mam bóle korzonków. Bóle trwały do kilkunastu dni. Za każdym razem przy jakimś nagłym ruchu ból przeszywał całe moje plecy. Miewałem nawet momenty kiedy nie byłem w stanie wstać z łóżka. Chodziłem skrzywiony. Wyjście z samochody było dla mnie męczarnią. Po położeniu się do łóżka nie mogłem znaleźć pozycji która gwarantowałaby brak bólu. Te objawy ograniczały mi ruchy co bardzo przeszkadzało w wykonywaniu nawet prostych czynności.

Piję dziennie 30 ml soku noni z Tahiti od prawie 5 miesięcy. Właśnie tydzień temu “odezwały mi się” korzonki. Nastąpił ostry chwilowy ból i natychmiast pomyślałem – “NONI”. Nie zmieniając pozycji żeby ból się nie powtórzył poszedłem do lodówki, wyciągnąłem sok i wypiłem ekstra 15ml. Nalałem sok do nakrętki od butelki, umoczyłem w soku watę i natarłem miejsce na plecach które zawsze smarowałem przeróżnymi maściami przeciwbólowymi podczas ataków korzonków w czasach jak jeszcze nie wiedziałem co to sok noni.

Po około kwadransie zupełnie zapomniałem że miałem jakikolwiek ból. Wykonywałem bez żadnego problemu normalne ruchy, nawet głębokie zgięcia. Od tamtego czasu miałem tylko raz kłopot z korzonkami, ale tym razem ból był łagodny. Dziękuję za ten wspaniały owoc.
Waldemar D, Polska, 18 września 2003