Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Korzyści Noni

Ponieważ Noni działa już na poziomie komórkowym, dlatego jego korzyści są widoczne w całym organizmie.

Składniki aktywne Noni.

 • ns-nonidziałają już na poziomie komórkowym,
 • wzmacniają system immunologiczny organizmu, pobudzają produkcję obronnych komórek organizmu i w naturalny sposób aktywizują funkcjonowanie limfocytów i makrofagów,
 • regulują funkcje komórek,
 • regenerują uszkodzone komórki i nie pozwalają na nieprawidłowe ich podziały,
 • skutecznie działają przeciw różnym typom bakterii,
 • substancje o właściwościach antybiotycznych – akubina i alizaryna, są niezmiernie pomocne w zwalczaniu rozmaitych infekcji bakteryjnych, wywoływanych np. przez Salmonellę, E.coli, prątki gruźlicy czy H. pylori, bakterii odpowiedzialnej za chorobę wrzodową żołądka,
 • mają właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i antywirusowe,
 • chronią przed problemami z trawieniem i przed chorobami serca,
 • mają pozytywny wpływ na regulację ciśnienia krwi,
 • działają ochronnie na komórki wątrobowe,
 • zwiększając poziom melatoniny i serotoniny wpływają na uregulowanie snu, temperatury ciała i nastrojów,
 • mają świetny efekt przeciwdepresyjny,
 • poprawiają wydajność i kondycję organizmu, wpływają na wzrost energii,
 • łagodzą ból,
 • to nieoceniona pomoc w przypadku chorób autoimmunologicznych,
 • pozytywnie wpływają na aktywność seksualną.

DrSolomonOd 1997 roku dr Solomon prowadzi badania nad działaniem morinda citrifolia (noni). W przedstawionych raportach opiera się na swoich badaniach oraz na badaniach ponad 50 amerykańskich lekarzy, którzy przepisali go ponad 10 000 pacjentom. Wielu pacjentów spożywających noni cierpiało na więcej niż jedną dolegliwość. Doktor Solomon donosi również o wynikach badań, które  przeprowadzono w amerykańskich klinikach.

Wyniki badań doktora Neila Solomona pokazują % ludzi, którzy zauważyli poprawę swojego zdrowia po stosowaniu Soku Noni

Dolegliwości

Alergie

Oznaki starcze

Artretyzm

Drogi oddechowe

Nowotwory

Depresje

Cukrzyca typ 1 i 2

Trawienie

Niedobór energii

Rozkojarzone myślenie

Choroby serca

Nadciśnienie

Choroby nerek

Jasność myślenia

Niedorozwój mięśni

Otyłość

Bóle, również głowy

Życie seksualne

Bezsenność

Nałóg nikotynowy

Stres

Wylew krwi do mózgu

Samopoczucie

Ogólna sprawność

Ilość badanych osób

948

148

719

2 854

889

807

2 773

1 593

8 327

373

1 123

938

2 372

2 983

816

2 841

4 231

1 608

1 231

452

4 113

1 019

4 561

7 931

Poprawa zdrowia w %

84 %

78 %

81 %

77 %

65 %

77 %

84 %

89 %

92 %

88 %

80 %

85 %

67 %

72 %

71 %

75 %

88 %

87 %

73 %

58 %

72 %

57 %

80 %

91 %

We wszystkich powyższych przypadkach noni poprawiło stan zdrowia zdecydowanej większości pacjentów. Pomogła ponad 78% badanym pacjentom z grupy liczącej ponad 10 tysięcy osób.  Doktor Solomon uważa, iż ci z chorych, u których nie zanotowano poprawy lub zbyt małą poprawę, pili sok noni krócej, niż zalecili im lekarze lub też w mniejszych ilościach. (Źródło: J. Skarbek – Noni owoc zdrowia.)

Skuteczność soku z noni nie można przypisać jednemu, wyizolowanemu składnikowi znajdującemu się w owocu noni. Pojedyncza substancja posiada co prawda pewne właściwości, lecz swe pełne działanie rozwija dopiero w połączeniu z pozostałymi składnikami, a więc wtedy , gdy zastosujemy ekstrakt z całej rośliny.

Tak jak jedna  witamina nie może rozwinąć swych właściwości jeżeli zabraknie jej odpowiedniego środowiska, tak samo i w przypadku np. prokseroniny znajdującej się w noni, potrzebne są jeszcze inne kofaktory, aby została ona przetworzona w komórkach na kseroninę. Zaś kseronina to bardzo ważny związek biochemiczny, odgrywający istotną rolę w olbrzymiej ilości zachodzących w organizmie procesów.

Na przykład przy stanach zapalnych do chorych miejsc w organizmie cieknie z naczyń krwionośnych prokseronina, która w połączeniu z innymi substancjami w obecności enzymu prokseroninazy i serotoniny zostaje przetworzona w komórkach na kseroninę. Peptydy, które wywołują stan zapalny, nie mogą już absorbować pewnych protein, co w efekcie prowadzi do ustąpienia zapalenia, obrzęku i bólu.

Od pewnego czasu daje się zauważyć coraz większe zainteresowanie ludzi własnym zdrowiem. Poprzez rozsądne stosowanie łatwo przyswajalnych, naturalnych środków leczniczych, pragną wywrzeć pozytywny wpływ na swój organizm. Procesy uzdrawiające organizmu zaczynają się od odśmiecenia naszego ciała. Zostają wydalone trucizny, wymiecione śmieci, niszczone są wrogie organizmy i jest tworzone miejsce dla nowego – zdrowego ciała.

Stan bycia zdrowym jest osiągnięty, gdy w oczyszczonym organizmie bez żadnych już przeszkód spełniają swoje funkcje wszystkie aktywne substancje, a wewnątrzkomórkowe procesy są odpowiednio wyregulowane. Jest to możliwe wtedy, gdy dostarczymy naszemu organizmowi liofilizowany koncentrat soku z noni w którym wszystkie czynne składniki znajdują się w idealnie wyważonych proporcjach.

Owoc Noni to wspaniały podarunek wielkiego aptekarza zwanego Naturą, który pomaga zwiększyć wydajność fizyczną i psychiczną oraz poprawić stan zdrowia.