Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Stosowanie

Stosowanie

Proponowane dawki soku Noni

Niewiele na świecie jest rzeczy tak korzystnych dla zdrowia jak sok Noni, który z jednej strony w  optymalny sposób zaspokaja organizm w niezbędne substancje odżywcze, a z drugiej zapobiega grożącemu deficytowi składników witalnych i chorobom.

Polinesian Noni  może pić każdy: osoby dorosłe w każdym wieku, niemowlęta, dzieci  i sportowcy.

Sugeruje się picie soku na czczo, pół godziny przed posiłkami  z zachowaniem minimum 2 godzin odległości po wcześniejszym posiłku. Aby organizm w pełni przyswoił wszystkie cenne składniki Noni, sok powinien być przyjmowany na pusty żołądek bez popijania płynami,  w przeciwnym razie soki trawienne zniszczą bezpowrotnie niektóre składniki  Noni.

n-s-rodzinkanoni

Dr Solomon pisze “Najkorzystniej jest pić sok noni przed śniadaniem i przed obiadem”  (jeśli rozkład dnia nie pozwala na to, lepiej jest stosować noni w innym czasie, niż z tego powodu zrezygnować).  Należy pamiętać, że u jednych ludzi efekt pozytywnego działania Noni pojawia się szybko, u innych potrzeba wielu dni , bądź tygodni.  Jednak aby stwierdzić jak mocno Noni może pomóc należałoby pić go przez 6 miesięcy”.

Nie istnieje żadne prawdopodobieństwo przedawkowania lub uzależnienia się od soku Noni.

Składniki owocu noni:

  • wzmacniają organizm poprzez dostarczenie mu odpowiednich substancji wpływających korzystnie na nasze zdrowie,
  • działają korzystnie w takich chorobach jak: nowotwory, posocznica, paraliż, półpasiec, AIDS, marskość wątroby, mononukleoza, wysoka gorączka, ciężkie zatrucie organizmu, zagrożenie życia, mocny ból i inne poważne choroby,
  • z reguły w większości chorób podawanie wysokich dawek trwa kilka dni, a później wraz z polepszeniem stanu zdrowia, zmniejsza się stopniowo ilości podawanych dawek, dochodząc do 3 miarek dziennie.

Polinesian Noni pomaga nie tylko ludziom, lecz przynosi także bardzo dobre efekty dla zwierząt.

Noni dla zwierząt:

Profilaktycznie – pies ok. 50 kg – należy podać dawkę jak dla dorosłych – 30 ml dziennie;
Pies, kot o wadze 5 kg pije 1/10 dawki czyli 3 ml (łyżeczka) 1 raz dziennie.

Uwaga!

Poleca się picie soku z Noni na czczo lub na pusty żołądek (2 godz. po jedzeniu), w odstępie minimum 15-30 minut przed połknięciem  innego lekarstwa.  W takim wypadku Noni poprawia zdolność ciała do przyjęcia lekarstw i wzmacnia ich działanie. To samo dotyczy kawy, alkoholu, nikotyny i… mycia zębów – jeżeli je stosujesz pamiętaj – minimum pół godziny po wypiciu na czczo soku Noni!

Jeżeli ktoś ma poważne kłopoty z dostosowaniem się do zasady picia soku Noni na pusty żołądek, to lepiej będzie, aby stosował rozcieńczony sok z wodą, niż całkiem zrezygnował z jego picia i pozwolił na to, by tak ważne składniki nigdy nie znalazły się w jego organizmie.