Zamów Noni

Polecamy

calivita

Reklama

Wielki sekret

Wielki sekret

Wielki sekret – “Klucz, który otwiera każde drzwi”

Chcesz wiedzieć, na czym polega wielki sekret mocy składników w soku Polinesian Noni … ?

Prof. dr nauk med. Valeria Szedlak –Vadocz – tak mówi o tym wspaniałym owocu:

„Składniki Noni wyzwalają liczne potencjały ludzkiego organizmu do samoleczenia, ponieważ zwracają się do istoty procesu leczniczego -poziomu komórkowego. A zatem, Noni jest korzystna dla wszystkich ludzi, młodych i starszych, zarówno zdrowych, jak i chorych”.    

Twoje ciało zbudowane jest z maleńkich jednostek roboczych, zwanych komórkami.

U dorosłego człowieka liczba komórek organizmu ustala się na poziomie około 80-100 bilionów i nie zmienia w czasie, chociaż pewną jej część stanowią komórki nowe.  Właśnie od prawidłowej pracy tych najmniejszych “żywych cegiełek” zależy stan naszego zdrowia.  Każda komórka składa się z 3 komponentów:

 • n-s-komorkizewnętrznej błony komórkowej,
 • płynu wewnątrzkomórkowego zwanego cytoplazmą,
 • oraz organelli, do których należy jądro.

W Twoim organizmie poszczególne rodzaje komórek różnią się kształtem, wielkością i pełnionymi funkcjami. Wyróżnia się 7 głównych funkcji komórkowych:

 • ruch,
 • przewodnictwo,
 • absorpcja metaboliczna,
 • sekrecja,
 • wydzielanie,
 • oddychanie,
 • reprodukcja.

Od  prawidłowego przebiegu wszystkich funkcji w komórkach  zależy Twoje zdrowie i dobre samopoczucie każdego dnia.

Aby komórki prawidłowo funkcjonowały potrzebują  do swej normalnej pracy  całej rzeszy pomocników:

 • protein,
 • enzymów,
 • aminokwasów,
 • oraz szereg innych niezbędnych substancji.

Głównymi są proteiny – naukowa nazwa białka, które poza wodą są  najważniejszym ilościowo materiałem budowlanym organizmu (składamy się w około 70% z wody i w 16% z białek).

W organizmie jest około 100 tysięcy rodzajów protein (białka) i spełniają one wiele różnych zadań. Są elementami struktury komórek, hormonami, enzymami, receptorami, przeciwciałami.

Kluczową rolę odgrywają proteiny transportowe, które można  porównać do pociągów towarowych. Transportują one za pomocą specjalnego kodu niezbędne substancje odżywcze i witalne przez ścianki komórek (błonę komórkową) do ich wnętrza oraz odprowadzają na zewnątrz produkty odpadowe. Muszą więc mieć taką  specjalną kartę magnetyczną, aby otworzyć sobie drzwi do komórki i dostarczyć jej niezbędne substancje odżywcze  do prawidłowego funkcjonowania oraz wyrzucić śmieci powstałe w wyniku przemiany metabolicznej.

Ale  co się dzieje, gdy z jakiegoś powodu mechanizm otwierający drzwi do komórki nie działa prawidłowo?

Składniki odżywcze, witaminy, minerały, białka, aminokwasy, pierwiastki śladowe nie mogą wniknąć do wnętrza komórki.

Z drugiej strony produkty odpadowe nie mogą wydostać się na zewnątrz i magazynują się w komórce.

Wyobraź sobie, co by się stało, gdyby w Twoim domu sterty wypchanych worków ze śmieciami leżały miesiącami np. w przedpokoju? Bardzo szybko zaczęłyby brzydko pachnąć i w krótkim czasie stanowić idealną pożywkę dla szczurów i różnego robactwa.

Jak myślisz, czy zakłóciłoby to komfort Twojego mieszkania? Odpowiedz sobie  na to pytanie sam.

Tak samo dzieje się w komórce, w której zostaje zaburzony proces przemiany materii.

Z jednej strony nie otrzymuje ona niezbędnych składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania, a z drugiej toksyny gromadzące się w środku, paraliżują działanie komórki i stanowią idealne pożywienie dla bakterii i wirusów. Wygłodzona, chora i zainfekowana komórka nie jest w stanie funkcjonować, co wpływa automatycznie na inne komórki, tkanki i organy. Stąd już prosta droga do choroby.

Aby zachować dobre zdrowie i wspaniałe samopoczucie na co dzień, trzeba więc zadbać o prawidłowe funkcjonowanie każdej komórki.

Jest to możliwe z liofilizowanym Polinesian Noni, które wpływa na nasze zdrowie już na poziomie komórkowym.

Składniki owocu Noni ingerują bezpośrednio w cykl proteinowy za pomocą kseroniny i innych substancji znajdujących się tylko w liofilizowanym soku Polinesian Noni powodując, że wszystkie komórki Twojego organizmu mogą prawidłowo funkcjonować. Kseronina pozwala proteinom transportowym za pomocą specjalnego kodu otworzyć drzwi do komórki w celu dostarczenia jej potrzebnych substancji odżywczych i wyrzucenia szkodliwych odpadów.

To właśnie kseronina wypowiada tajemnicze słowo „SEZAMIE OTWÓRZ SIĘ” i zamek, którym komórka jest zamknięta przy pomocy odpowiedniego klucza, w tym wypadku kseroniny, szybko otwiera się. Komórki, które codziennie otrzymują wszystkie składniki budulcowe do przemiany materii, odnawiania się i wyrzucania toksyn, mają możliwość stania się zdrowymi i pięknymi komórkami. W rezultacie składniki soku Polinesian Noni dostarczają każdej komórce odpowiednią ilość kseroniny, są tym decydującym czynnikiem pomagającym ciału leczyć się samemu oraz podstawą solidnego fundamentu zdrowia.

Podsumowując:

Kseronina znajdująca się w owocu Noni   posiada taką specjalną kartę magnetyczną, która przy pomocy odpowiedniego kodu zawsze otwiera drzwi do komórki i dostarcza jej wszystkich potrzebnych elementów  do prawidłowego funkcjonowania.

To jest właśnie wielki sekret mocy składników owocu noni – soku Polinesian Noni!!!

Dzięki temu, że aktywne substancje owocu Noni wpływają na nasze zdrowie już na poziomie komórkowym, jej korzyści są widoczne w całym organizmie i dlatego stała się nadzieją na poprawę zdrowia. Składniki aktywne w soku Polinesian Noni, a w szczególności kseronina, z jednej strony wspomagają pracę zdrowych komórek,  z drugiej zaś regenerują chore i uszkodzone komórki.

„Kto uzdrawia, ten ma rację. Nie prawdy medycyny, lecz zdrowie pacjentów jest miarą sukcesu” – to  stwierdzenie jest niezwykle aktualne w dzisiejszych czasach.

n-s-rodzinkaaPolinesian NONI w którym znajduje się liofilizowany owoc Noni pomógł już tysiącom ludzi na całym świecie odzyskać zdrowie i związaną z nim radość życia.

Sok Polinesian Noni służy do profilaktyki i skutecznie wspomaga organizm w powrocie do zdrowia.

Noni sięga głęboko do przyczyny choroby, oczyszcza organizm, odtruwa, a stosowany dalej pobudza komórki do regeneracji i wzmacnia naszą odporność.

Jest to niezbędne działanie jeśli chcemy odzyskać zdrowie.

Nikt kto jest chory i pragnie powrócić do zdrowia nie powinien tego wspaniałego owocu, a przede wszystkim jego soku przeoczyć.